• První zásada zní - univerzální pravidlo neexistuje. Proto vždy kombinujeme více nápadů dohromdy, aby vše přesně padlo na vás.

  • Naprostá většina nevěst investuje nemálo času a peněz do výběru správných svatebních šatů. A pak to příjde, máte termín svatby a jste těhotná, co teď ? Břicho se kulatí, kila lezou nahoru a prsa........nezoufejte a přijdťe konzultovat. Šila jsem několik svatebních šatů pro těhotné a mám v záloze jak nápady, tak i střihy pro těhotné, kdy se zcela mění postava. Možná to zní velmi sebejistě, ale umím ušít padnoucí těhotenské svatební šata nebojím se toho.

  • Pro ostatní nevěsty je zde volba, jaký typ šatů použít. Při první schůzce budu nekompromisní a budu vaše mluvící zrcadlo řeknu vám vše na rovinu, jak to s těmi šaty pro vás vlastně je. Prostě se zeptejte "Zrcadlo, zrcadlo, kdo...." ale né teď, to se ptejte až budete mít na sobě ty nejlepší svatební šaty, v tuto chvíli bude zrcadlo mlčet, nebude mít co kritizovat...... Prostě vás úpřimně provedu celým návrhem a pak spolu vymyslíme jen ty vaše jedinečné originální svatební šaty, které nikdo jiný nemá. Pak přejdeme k realizaci a já vám návrh svatebních šatů profesionálně ušiji.

  • Projděte si moji připravenou prezentaci nejběžnějších tvarů svatebních šatů a podívejte se níže na slovníček pojmů, který společně s obrázky pomůže dát myšlenkám názvy ke střihům. Vlastně zhmotníme tak myšlenky a ty dostanou reálné tvary svatebních šatů. Jen tak budou mít vaše myšlenky ten správný tvar na vašich jedinečných svatebních šatech. Složité? Nezoufejte, přineste si fotku podobných svatebních šatů a jen mi řekněte, co chcete upravit a i tak to umím ušít ty báječné svatební šaty. Vlastně tato cesta přes fotku je ta nejběžnější volba budoucí nevěsty, jak se dostat k těm správným svatebním šatům. 

 Silueta aneb jak vypadáme před zrcadlem

body style vs saty

Silueta a svatební šaty

 

Svatební šaty a jejich délka

 

Svatební šaty a ramínka a délka rukávů

 

Svatební šaty a výstřih

 

Můžete se vrátit na www.tinakli.cz

nebo navštivít i můj facebook, kde jsou aktuální projekty a reference ze svatebních šatů a pánských obleků 

 

Teším se na vás,

Martina

Přejít nahoru
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok