Již 22 let v krejčovském oboru....  

 

1996 Studium dam

Splnil se mi sen a já jsem nastoupila na SOU obor Dámská krejčová

1998 Studium pánů

Po dokončení oboru Dámská krejčová jsem na SOU zůstala a navázala na obor Pánská krejčová, chtěla jsem zvládnout veškeré možnosti, které SOU nabízela a potřebovala jsem zkušenosti a odborné vedení od učitelů, abych se později stala profesionálem v oboru 

1999 Studium módy

a dále po dokončení i tohoto oboru, jsem nastoupila ještě jednou na SOU na krásný obor Modistka - kloboučnice a zároveň ve stejném roce jsem, nastoupila na pětileté dálkové studium SPŠO (Střední Průmyslová Škola Oděvní). Pořád jsem měla pocit, že je stále něco co se můžu naučit a zvládnout a to jsem ještě necítila tu omamnou vůni kůže.

1999 První zaměstnání a dotek s kůží

Po nastřádání všech výučných a jiných profesních listů, jsem sama uznala, že už stačí a vyrazila „do Světa na zkušenou“………..došla jsem do ulice Milady Horákové v rodném pražském městě a tam nastoupila do svého prvního zaměstnání, kde jsem se naučila to co v žádném absolvovaném oboru a pracovala s kůží. 

2000 taneční zkušenosti a Show business

Po té jsem nastoupila do firmy kde jsem získala další nové zkušenosti a hlavně zjistila, že když se chce, tak jde vše….. Zde jsem šila kostýmy do divadel a reklam, šaty pro naše zpěvačky a zpěváky, Kostýmy pro striptéry a striptérky, kostýmy pro tranvesty show, Taneční šaty – latinsko-americké a standardní tance, krasobruslařské oblečení, svatební šaty, obleky, fraky, mažoretky Zbraslav, kostýmy na hrad Kost, oblečení pro klenotnictví KOTTNER, ………

Fotka uživatele Zakázkové krejčovství Tinakli.

2003 Rok úspěchů

StarDance - když hvězdy tančí a já jim šiji šaty. Velmi nádherné zkušenosti, kdy se cenila jak rychlost, tak i improvizační možnosti.

Fotka uživatele Zakázkové krejčovství Tinakli.

Když jsem cítila, že už se více snad ani nemůžu naučit……………….a jako že stále jsem mohla, že? :-), rozhodla jsem se, že si splním svůj sen a otevřu si vlastní Zakázkové krejčovství. Toto se mi opravdu podařilo. Tam jsem získala další zkušenosti, především v případě, kdy jsem se zúčastnila soutěže  o „Svatební šaty roku 2003“. Tak začala profesní specializace na svatební šaty. Stále cítím, že svatební šaty se dají šít i způsobem, který zvýrazní tak důležitý a jedinečný den ve vašem životě. Každá zakázka je pro mne výzvou, do které dávám vždy něco svého osobního a úspěch jen potvrzuje, že věnovaný čas a úsilí je správným směrem.

2017  Svatební šaty, významných událostí

šití svatebních šatů a šatů družiček pro významné osobnosti, nejlepší České hokejisty, prominenty....

Fotka uživatele Zakázkové krejčovství Tinakli.

Přejít nahoru