• Šiji pánské košile pro gentlemany, tedy zase anglicky řečeno jsem takový Shirtmakers. Jde o košile na zakázku dle vašeho zadání. Použití záleží na vás a důvod proč si nechat ušít košili vůbec nemusí existovat, prostě chcete mít vlastní originální košili, ale taky důvod můžete mít. Například jste kulturista, sportovec a střih košile vám nevyhovuje a chcete dobře padnoucí košili. Nemáte přímo konfekční velikost a shánět a zkoušet košile v obchodech vás už flustrovalo na tolik, že chcete zkusit zakázkové krejčovství, pak neváhejte a zavolejte. Nešiji nic na sklad, nešiji nic v sérii, tedy vše je ode mne na zakázku, jak je dnes zvykem používat slovo z Londýna, tedy šiji stylem bespoke, odměřím vás, udělám střih na vás a pak budete mít košili jen pro vás. 

  • Šiji jak kravaty, tak i motýlky a pokud jde o svatbu mohu vše sladit do jednoho dizajnu a pokud bude vše ode mne, tak bude mít vše stejný rukopis. 

  • Více o materiálech na pánské saka a pánských oblecích se dozvíte v odkazech na další mé články, které vznikly na popud vašich dotazů. Pracuji více jak dvě desítky let v oboru krejčovství a myslím, že vám můžu co nabídnout ze svých zkušeností. Je zde i informace o Bespoke tailoring, jde o speciální ruční výrobou pánského saka a obleku jen pro vás, kterou v zakázkovém krejčovském atelieru TINAKLI používám. Šiji na míru přesně padnoucí obleky a saka originál jen na vás.

  • Jsem návrhářkou veškerých mých šatů, obleků, kravat a motýlků..... a tak vše společně navrhneme. Ráda vám poradím se střihem i vhodným výběrem materiálu. 

Zde je ukázka košil, jde jen o malou ukázku, opravdu je možné ušít dle vašeho návrhu. 

 

Můžete se vrátit na www.tinakli.cz

nebo navštivít i můj facebook, kde jsou aktuální projekty a reference ze svatebních šatů a pánských obleků 

 

Teším se na vás,

Martina

Přejít nahoru
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok