• Váš velký den je sice hlavně o vás, ale co by to bylo za svatbu bez krásně sladěných družiček............... je to současný trend moderních vyladěních svateb a pro takovou vyladěnou svatbu mohu ušít družičkovské šaty a vše co k nim patří a pokud jde o pány, tak vestu a kalhoty se sladěnou kravatou nebo motýlkem.

  • Opět mi stačí když mi řeknete jaký styl by to měl být a donesete nějaký obrázek. Samozřejmě klidně namalovaný vaší rukou, stažený z internetu, nebo fotka na mobilu. U mne jste v zakázkovém krejčovství a tedy můžeme zkombinovat více šatů do jednich stejně jako u svatebních šatů. Nebo také můžeme řešit šaty trochu prakticky a ušít korzet a sukni zvlášt a sukni si pak odepnete. Pokud půjde o chladnější dny, tak přes šaty můžeme ušít kabátek nebo jen kožešinu přes ramena, více ve foto galerii......................vše co Vy si vymyslíte a přejete, já pro vás s chůtí a natěšeností zrealizuji...:-)

  • Šaty pro družičky by neměly zastínit nevěstu a měly by být spíše jednoduché a ne příliš nazdobené, ikdyž nějaký ten kamínek nebo ozdoba jim sluší.  Ovšem záleží na stylu svatby a taky kde bude probíhat, zda na louce nebo ultra moderní prosklené budově v 20. patře nad Prahou.

  • Jsem návrhářškou veškerých mých šatů a tak vše společně navrhneme. Poradím vám se střihem i výběrem materiálu. Protože každý materiál se chová jinak. Některý je splývavý, těžký, lehký, lítavý,...... Je jich opravdu spoustu a spoustu. Pokud mi dáte svou důvěru, je velmi vhodné sladit styl družičkovských šatů dohromady s nevěstou. Pokud šiji svatební šaty jak pro nevěstu, tak pro družičky, pak je to to nejlepší volba a vše má jeden styl a jeden rukopis a z globálního pohledu to vypadá uceleně i později na fotkách, tak ať se vám svatba povede a vše se líbí jak má. Často se mě nevěsty ptají zda mají mít družičky stejný střih šatů či né.  Já doporučuji aby barva byla určitě stejná a střihově už bych to nechala hlavně na postavě družičky a také na tom aby se v šatech družička cítila dobře. Jak bude mít například hluboký výstřih na který není zvyklá a necítí se v něm dobře, tak se začne automaticky hrbit a těžko z ní vyloudítě přirozený úsmět....:-) Né každé postavě sluší krátké šaty, dlouhé šaty, odhalená záda,......

Šaty pro družičky, družičkovské šaty v jedné barevnosti dodají na půvabu svatebního dne. Prohlédněte si proto moji fotogalerii pro inspiraci na vaši svatbu.

Šaty pro družičky v růžové barvě zvýrazní něžnost ženy

Šaty pro družičky v barvě fialkové, pozvednou barevnou krásu svatebního dne

Šaty družiček pro svatbu Moniky

Děti jako družičky jsou nejroztomilejší a dodají svatbě nádech neformálnosti a dětské otevřenosti

 

Můžete se vrátit na www.tinakli.cz

nebo navštivít i můj facebook, kde jsou aktuální projekty a reference ze svatebních šatů a pánských obleků 

 

Teším se na vás,

Martina

Přejít nahoru
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok