• Podvazky všeobecně slouží k udržení punčochy, aby nesjela dolů. Podvazek se začal masově rozšiřovat na začátku 20. let munulého století, především jako erotický symbol. Nemalou zásluhu na tom měly tanečnice kankánu. V první polovině 20. století začaly ženy punčochy pevně uchycovat podvázkovými pásy. Vedle pevného uchycení punčoch jsou podvazky hygieničtější. V podvazcích se ženy potí méně než při nošení punčochových kalhot.

  • Pro svatební účely jsou podvazky použity spíše jako ozdoba ženy. Neslouží tedy svému původnímu účelu držení punčochy a proto jsou vyrobeny jako nasouvací a jen ozdobné. Jejich správný význam na svatbě je k účelu focení, prostě aby ty vaše fotky měly šmrnc a jiskru. 

  • Módní podvazek je častým doplněk současných svatebních šatů. Podle tradice symbolizuje modrý podvazek věrnost a čistotu nevěsty. Ta může darem dostat podvazků několik a ty pak draží mezi svobodnými muži, nebo si je nechá na památku.

  • Téměř ke každé svatební zakázce vyrábím podvazky, aby ladily barevně, nebo stylově. Jejich volba záleží opravdu jen na vás a nenechejte si do toho mluvit. Co budete mít na svatbě záleží jen na vás.....:-)

Podvazky na svatby - trendy doplněk moderních svateb

 

 

Můžete se vrátit na www.tinakli.cz

nebo navštivít i můj facebook, kde jsou aktuální projekty a reference ze svatebních šatů a pánských obleků 

 

Teším se na vás, Martina

Přejít nahoru
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok