• Pánům ušiji jak celý oblek i s vestou a kravatou, tak i originální kabáty. Barevnost je zcela na vás. Tradičně je kabát spíše tmavý, ale ne černý. Používá se například půlnoční modř. Pokud chcete být více originálnější, tak přemýšlejte o barvě podšívky, která ladně doplňuje styl kabátu. Její vzorování je možné skombinovat dle vašich představ například ve stejné barvě, nebo velmi výrazné extravagantní v odlišné barevnosti.

  • Do kapes saka a obleku nepatří ani peněženka ani mobil, protože sako se vytlačí a vytahá. Naopak do kapes kabátu toto všechno můžete dát, takže kabát může mít několik kapes. Kapsy můžou být jak na venkovní viditelné straně, tak i na vnitřní v podšívce. Chcete kapsu na mobil, je to možné. Chcete kapsu na doutník, taky je to možné.   

  • Více o materiálech na pánské saka a pánských oblecích se dozvíte v odkazech na další mé články, které vznikly na popud vašich dotazů. Pracuji více jak dvě desítky let v oboru krejčovství a myslím, že vám můžu co nabídnout ze svých zkušeností. Je zde i informace o Bespoke tailoring, která je speciální ruční výrobou pánských oděvů, kterou v zakázkovém krejčovském atelieru TINAKLI používám. Šiji na míru přesně padnoucí obleky a saka, kabáty, vždy originál jen na vás.

  • Opět mi stačí když mi řeknete jaký styl kabátu by to měl být, popřípadě jakou máte vlastní představu kabátu a donesete nějaký obrázek. Samozřejmě klidně nakreslený vaší rukou, pokud umíte kreslit...... ale stačí i fotka na mobilu. Můžeme zkombinovat více nápadů...................... vše co Vy si vymyslíte...:-) 
    Používám moderní střihy jak italského stylu, tak mohu vyrobit i více konzervativnější a okázalejší anglický styl. 

  • Jsem návrhářkou veškerých mých šatů, obleků a tak vše společně navrhneme. Ráda vám poradím se střihem i vhodným výběrem materiálu. 

Pánský kabát elegantního střihu nejen na podzimní a zimní dny, tak přesně takový musí mít každý gentleman v šatníku.

 

 

Můžete se vrátit na www.tinakli.cz

nebo navštivít i můj facebook, kde jsou aktuální projekty a reference ze svatebních šatů a pánských obleků 

 

Teším se na vás,

Martina

Přejít nahoru
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok