• Až příjde váš velký den,............... dámám mohu ušít svatební šaty a vše co k nim patří a pánům celý oblek i s vestou a kravatou.

  • Opět mi stačí když mi řeknete jaký styl by to měl být a donesete nějaký obrázek. Samozřejmě klidně namalovaný vaší rukou nebo z internetu na mobilu. Můžeme zkombinovat více šatů do jednich. Nebo také řešit šaty trochu prakticky a ušít korzet a sukni zvlášt. Dále přes šaty můžeme ušít kabátek nebo jen kožešinu přes ramena. Dotvořím vám závoj, ozdoby do vlasů či na krk.....................vše co Vy si vymyslíte...:-)

  • K šatům můžeme sladit celý pánský oblek. Většinou se ladí do barvy jen vesta a kravata. Ale to už záleží jen na vás.

  • Jsem návrhářkou veškerých mých šatů a tak vše společně navrhneme. Ráda vám poradím se střihem i výběrem materiálu.

  • Řeším ty nejmenší praktické detaily a tak když nevíte o svatebním dni kam s mobilem, který je stále nejdůležitější v tomto dni, tak já už vím kam jej v šatech schovám. Praktická kapsa, ukrytá pohledům, nebo elegantní krajková kapsička na šňůrce do ruky s ručně potaženým knoflíkem udělá ten správný praktický detail pro vaše šaty ........

  • Přišel váš den a jste těhotná? Nebojte se ničeho, ve své galerii fotek mám několik realizací volných a padnoucích šatů, které střihem zvýrazní vaši rozšiřující se rodinu. Šiji svatební šaty pro těhotné a nebojím se toho. Nemusíte se bát ani vy. Vše probíhá stejně jako u "nepupíkatých" šatů, jen je tam malinko jiný postup. Já si vás změřím jen pro představu a nakoupím materiál ať jsme připravené na šití a už nic nesháníme, protože začínáme šít cca tři týdny před termínem svatby a došívám šaty chvíli před tímto vzácným dnem. Takže se nemusíte bát, že by jste ze šatů s miminkem vyrostla ještě před svatbou...:-)

 

Svatební šaty Andrea - Svatební šaty pro Andreu byly šité tak trochu na poslední chvíli...ale vše se i v tak velkém svatebním náporu stihlo a všichni jsme spokojený.....:-). Šaty jsou šité z lycry a krajky. Důležitou součástí jsou na šatech kapsy pošité parlama...:-) Krajka na šatech od pasu nahoru je celá pošitá ručně..... To je jen ukázka toho, jak dobře se dá s některýma krajkama pracovat...:-) S Andreou se pracovně uvidíme i po svatbě a to mě těší, protože je to další sympatický člověk v mém pracovním životě a jak už jsem psala, s fajn lidma se bezvadně pracuje..:-)

Svatební šaty Veronika - Veronika je zákaznice, která zastává to, že v jednoduchosti je krása..:-) Veronika má korzetové šaty...Celou dobu se obávala, aby šaty nepadaly a zárověň aby nebyly moc utažené pro dýchání...:-) Naštěstí se v nich cítila dobře a za to jsem moc ráda...:-). Vzkaz od Veroniky: ...................................Dobry den Martino, Moc vám chci poděkovat za šaty, které jste mi ušila. Mely velký úspěch! A byly moc pohodlne. Tancovala jsem v nich do ranních hodin :)) V příloze posílám par fotek. Dekuju jeste jednou, mějte se hezky, kdybych je nakonec neprodala, tak se ozvu o zkráceni. ....................................

Svatební šaty pro Karol - Tyto krásný svatební šaty jsou složené ze svatební sukně ze závojového tylu a z body, které je ručně pošité krajkou. K body jsou přišité ušité kalhotky z lycry aby se v body dalo pohodlně sedět...:-)

Svatební šaty Kristýna - Kristýna příšla na doporučení od své švagrové, které jsem šila minuký rok svatební šaty, pro jejího manžela oblek, pro maminku šaty s bolerkem a pro její tchýni také šaty s bolérkem...UF! :-).......Tak tedy, kristýna mi donesla obrázek svých vysněných šatů... Když jsem viděla milion volánků, chtěla jsem pověsit řemeslo na hřebík..:-)......ale spíš jsem to přijala jako další výzvů...:-) I přes to, že to byly jedny z nejtěžších šatu, tak mě bavily...Šila jsem je s láskou... Na šatech je 48 volánů...:-) K šatům jsem ještě šila šatičky pro její malou holčičku a dále šaty pro švagrovou a jeí tchýni... Všem těmto ženám děkuji za milou spolupráci....:-)

Svatba pro Hanku s krásným frakem pro ženicha - S klidným svědomím přiznávám, že svatební šaty pro Hanku byly jedny z náročnějších ale i přes to, když jsme se bavily o střihu a materiálu, nemohla jsem se dočkat až do látky střihnu...:-) Šaty jsou nádherné a spoustu ruční práce je na nich znát... K šatům je dodělaný klobouček, který celek skvěle podtrhl.....Samozřejmě nemohu zapomenout na partnera, kterému jsem šila žaket, kalhoty, vestu a zdobný uzel. Nyní už manžel, byl stylově skvěle sladěný k šatům......:-).

Svatební šaty s vyšívaným páskem - Na rovinu přiznávám, že jsem pásek nevyšívala já ale sama šikovná nevěsta. Já pásek nevěstě jen ušila. Celé šaty jsou šité z bavlny a pásek skvěle dozdobil šaty :-). Nevěstě šaty moc slušely...:-)

Svatební šaty pro Nikol, maminku a dvě princezny -  S Nikol a její maminkou jsme se při zkouškách nasmály. Další nevěsta na kterou jsem se vždy těšila....:-). Maminka mi popsala jakou by si představovala látku a já hned věděla jakou jí koupit, protože jsem pár dvů před tímto hovorem opět serfovala (Bohužel nééé v Karibiku) ale na netu a jen tak obhlížela co je na trhu a jedna látka mě tam extra nadchla a tak jí tedy nabídla mamince, protože seděla jejímu popisu. Hned byla schválená a já celá natěšená jsem jí mohla objednat :-). Nikol jsem svatební šaty ručně pošívala předem nastříhanou krajkou. Pak se ještě rozhodlo, že se postarám o "róbu" dvěma princeznám....:-). Byla to super práce se super lidma :-).

Svatební šaty pro Moniku - Monika mi při první schůzce řekla jak by si šaty představovala. Rozhodně chtěla sukni zvlášť a vrchní díl trochu volnější pro dobrý pocit.... Nechtěla je úplně bílé a sukně aby byla velká....  Dolmuvily jsme se tedy, že promíchám bílý a šedý závojový tyl. Monika byla nadšená. Navrhla jsem, že k šedé se hodí stříbrná krajka a to Moniku nadchlo a mně nadchla její radost z mého návrhu :-)....... Monika mluvila o decentní stříbrné krajce ale já věděla, že to bude chtít něco výraznějšího. Dokud jsem jí neukázala fotky krajek, který jsem pro ní pořídila nevěřila by tomu, že výraznější stříbrná krajka je lepší. Nechala to tedy na mně ale stále jsem z ni cítila lehkou obavu. Ale věděla jsem, že z toho co jsem vybrala bude nadšená a opravdu byla. Sama říkala, že by nikdy neřekla, že to bude tak super..... Šaty byly moc hezké a hlavně Moničina spokojenost z výsledku mě hřála na srdci....:-)

Svatební šaty do Anglie - Na zkoušky těchto svatebních šatů za mnou jezdila nevěsta z Londýna. Přivezla si návrh od kamarádky - návrhářky, který jsem ale musela předělat, protože toto je jenen z mnoha příkladů kde se pozná kdo je návrhář a zároveň krejčí a kdo je jen návrhář....:-). Ale nevadí. Základ od kamarádky jsem zachovala, jen se pozměnil nějaký detail a materiály.  Ale šaty byly nádherné a nevěsta moc spokojená... A to je pro mne důležité :-).

Svatební šaty pro Veronika - Veronika byla velice milá zákaznice...:-). Její šaty jsou se šněrovačku s krásnou něžnou krajkou a sukní ze závojového tylu. Myslím, že se šaty povedly a Veronika odcházela spokojená :-).

Svatební šaty s fialovou mašlí - Tyto svatební šaty byly ve stylu 60 léta.. Krajka byla obyčejnější ale ve finále skvělá. Nevěsta si nechala vyrobit krásnou pestrou ozdobu za ucho a ve stejné barvě měla i kytici. :-).

Svatební šaty s modrou mašlí - Tyto svatební šaty jsem dělala hooodně na poslední chvíli. Už jsem je nechtěla vzít abych ostatní šaty dobře zvládala ale asi jsem byla ve své dobrodružné náladě a zakázku jsem přijala :-).... Ale i nevěsta byla hrozně milý člověk a nešlo mi jí odmítnout. Říkala, že šaty budou jednodušší. Šaty byly opravdu tak jak jsme se domluvily a nevěsta byla moc spokojená a já za její nadšení moc ráda :-).....

Svatební šaty pro Terezu - Svatební šaty pro Terezu byly také jednodušší. Dlouho jsme promýšlely jak je udělat aby byly jednoduché ale zároveň slavnostní, což je někdy u bílých svatebních šatů problém, když se nedodá ozdoba či tak něco. Myslím, že tyto šaty se povedly a Tereza byla s výsledkem spokojená, protože jsem splnila její očekávání a ona měla své šaty....:-)

Svatební šaty pro Moniku - Monice jsem šila svatební šaty tak trochu jiné a to mi vždy udělá velkou radost...:-). Hlavní materiál je s elastanem aby se v nich Monila cítila dobře. Na zádech je našítý závojový tyl a ten je pošitý štrasovou bižuterií, což byl velký oříšek i přes to, že jsem se na tuto práci těšila....:-). Ozdoby jsem si nemohla na nevěstě našpendlit, tak jak to běžně dělám a tak jsem zdobila na ktejčovské panně. I tak to bylo náročné, protože ozdoby se rovnou přišívaly, takže jsem si je nemohla nejprne rovnoměrně rozprostřít. Ale i s tím jsem se poprala a šaty vypadaly zajímavě :-)

Svatební šaty pro Evu - Svatební šaty pro Evu jsou šité z jemné krajky a závojového tylu, který šaty vždy zjemní. Vlečka se dá  na zadním díle připnout na šaty aby se nemusela nevěsta při tanci tolik omezovat :-). 

Svatební šaty pro Terezu - Pro Terezu jsem šila svatební šaty a svatební sukni. Vymyslely jsme to tak, že svatební šaty byly krátké a byly myšlené jako popůlnoční svatební šaty a na obřad byla přes sukni ještě velká svatební sukně, která se na večerní párty mohla sundat. 

Svatební šaty pro Lindu -  Linda je jedna v mých prvních nevěst :-). Krajku, kterou jsme použily byla darovaná od její babičky. Krajka měla takové kouzlo, které se už málokdy vidí. Byla příjemně jemná. Šaty jsou celé řasené a na řasení je našitá krajka.

Svatební šaty pro Žanetu a Tomáše - Žaneta s Tomášem jsou moji kamarádi a jsou také jedni z mých prvních šatů. Žanetě jsem šila svatební šaty a Tomášovi celý oblek i s regatou a kapesníčkem. Oba jsou velice milí lidi a skvěle se s nima pracovalo :-).

Svatební šaty pro Simonu - Svatební šaty pro Simonu jsou šité z jemné krajky s elastanem. Krajka s elastanem je vždy příjemnější na tělo :-). Pásek je zdobený, pošívaný perličkami a kamínky. Sukně je šitá ze závojového tylu, což vždy dodá šatům jemnost.

 

 

 

 sipka fotogalerie 1     sipka fotogalerie 2   sipka fotogalerie 3

 

Můžete se vrátit na www.tinakli.cz

nebo navštivít i můj facebook, kde jsou aktuální projekty a reference ze svatebních šatů a pánských obleků 

 

Teším se na vás,

Martina

 

 

 

 

Přejít nahoru

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.

Ok