Kabelky

 

Čepice

jsou ve stylu "houmlesačky" ale brzdičkou a provázkem lze čepici utáhnout přesně na hlavu. Materiál je 95% bavlna a 5% elastan. Aby nebyla čepice obyčejná je zdobená kamínky. 

Cena za čepici je 230 Kč

 

Oboustranné "Houmlesačky"

Jedna čepice má čtyři varianty. Je oboustranná. Může se nosit  s rantlem i bez. To už je jen na stylu majitele...:-) Složení čepice je 95% bavlna a 5% elastan. Materiál je velice příjemný a pružný.. Cena jedné čepice je 230 Kč. K čepici je možné došít nákrčník. Cena nákrčníku je 180 Kč

 Ručně malované

Tyto čepice jsou také oboustranné. Z jedné strany jednobarevná. Barva je vždy v barvě nástřiku na malované straně aby ohnutý rantl ladil s malovanou stranou.. Druhá strana je ručně malovaná. Materiál je silná bavlna.cena této malované čepice je 270 Kč U těchto čepic máte jistotu, že budete na hlavě nosit originál....:-). I k této čepici mohu došít nákrčník ve stejné barvě...popř. se stejným motivem....:-)

Reflexní čepice

V této čepici není možné aby jste svou ratolest přehlédli....:-) Čepice je flaušová. Spodní vrstva je bavlněná. Cena této čepice je 290 Kč.
 

Lepené kamínky na čepici

Čepice jsou ve stylu "houmlesačky" ale brzdičkou a provázkem lze čepici utáhnout přesně na hlavu. Materiál je 95% bavlna a 5% elastan. Aby nebyla čepice obyčejná je zdobená kamínky

Cena za čepici je 230 Kč

Přejít nahoru